Torex Semiconductor Ltd XC6123E434ER-G
XC6123E434ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6123E434ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6123E434ER-G.pdf
Availability of XC6123E434ER-G
QUANTITY
XC6123E434ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6123E434ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6123E434ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6123E434ER-G
Related LinksXC6123E, XC6123E434ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6123E434ER-G Details Description
Related parts for XC6123E434ER-G
HOOK-UP SOLID 18AWG GRAY 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 6CH 250KSPS 64LQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
IC MONOLITHIC SENSOR POS 16TSSOP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 6COL datasheet.pdf
CONN HDR 40POS 2.54MM datasheet.pdf
SCREW,SOC HD,SHLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf