Xilinx XC9536-PCG44
XC9536-PCG44 picture photo
Mfg. Part Number
XC9536-PCG44
Datasheet Download
XC9536-PCG44.pdf
Availability of XC9536-PCG44
QUANTITY
XC9536-PCG44 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536-PCG44
Internal Part NumberEIS-XC9536-PCG44
Delivery TimeIn stock, ship XC9536-PCG44XC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536
Number of CLBs-
Package CodePLCC44
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536-PCG44
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536-PCG44
Related LinksXC9536, XC9536-PCG44 Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536-PCG44 Details Description
Related parts for XC9536-PCG44
TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 0.8MM 60POS SMD GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER LOPRO R/A 44POS GOLD datasheet.pdf
BOX PLASTIC BLACK 4.4"L X 2.44"W datasheet.pdf
CAP CER 6.4PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.41K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 110PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf