Xilinx XC9572XL-10TQ100BMN
XC9572XL-10TQ100BMN picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-10TQ100BMN
Datasheet Download
XC9572XL-10TQ100BMN.pdf
Availability of XC9572XL-10TQ100BMN
QUANTITY
XC9572XL-10TQ100BMN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-10TQ100BMN
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-10TQ100BMN
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-10TQ100BMNXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572XL-1
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-10TQ100BMN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-10TQ100BMN
Related LinksXC9572XL-, XC9572XL-10TQ100BMN Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-10TQ100BMN Details Description
Related parts for XC9572XL-10TQ100BMN
SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 18POS DUAL 30AU datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
VARISTOR 18.7V 1KA DISC 10MM datasheet.pdf
RES SMD 324K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf