Xilinx XCR5064C-15VQ100I
XCR5064C-15VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR5064C-15VQ100I
Brief Description
XILINX IC XCR5064C-15VQ100I Available
Datasheet Download
XCR5064C-15VQ100I.pdf
Availability of XCR5064C-15VQ100I
QUANTITY
XCR5064C-15VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5064C-15VQ100I
Internal Part NumberEIS-XCR5064C-15VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR5064C-15VQ100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details64 Macrocell CPLD with Enhanced Clocking
SeriesXCR5064C-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR5064C-15VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5064C-15VQ100I
Product Series Type Macrocell CPLD
Related LinksXCR5064C, XCR5064C-15VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5064C-15VQ100I Details Description
Related parts for XCR5064C-15VQ100I
CAP POLYMER 270UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20TSSOP datasheet.pdf
IC CMOS HEX INVERTER 20V 14TSSOP datasheet.pdf
TAPE PROTECT CO-EXTRUD 6"X300' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CAP 2000F 2.7V WELD datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.15 UF 5% 400 VDC RADI datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD datasheet.pdf