Xilinx XCS10-4TQ84C
XCS10-4TQ84C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-4TQ84C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS10-4TQ84C.pdf
Availability of XCS10-4TQ84C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCS10-4TQ84C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-4TQ84C
Internal Part NumberEIS-XCS10-4TQ84C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-4TQ84C today.
SeriesXCS10-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-4TQ84C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-4TQ84C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS10-, XCS10-4TQ84C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-4TQ84C Details Description
Related parts for XCS10-4TQ84C
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 600mA (Total) 20-QFN (4x4) datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 39POS 2MM T/H datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 125VC SMB datasheet.pdf
CONN HDR VERT 20POS TIN .156 PCB datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 500V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
SL-SMT 5.00/08/90 3.2SN BK datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 12W datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 30MA SNT6A datasheet.pdf