Xilinx XCS10XL-3VQ256I
XCS10XL-3VQ256I picture photo
Mfg. Part Number
XCS10XL-3VQ256I
Datasheet Download
XCS10XL-3VQ256I.pdf
Availability of XCS10XL-3VQ256I
QUANTITY
XCS10XL-3VQ256I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10XL-3VQ256I
Internal Part NumberEIS-XCS10XL-3VQ256I
Delivery TimeIn stock, ship XCS10XL-3VQ256I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10XL-3VQ256I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10XL-3VQ256I
Related LinksXCS10XL, XCS10XL-3VQ256I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10XL-3VQ256I Details Description
Related parts for XCS10XL-3VQ256I
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN HEADR 10POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
IDT OPT D MALE 22AWG 15SAU 12CKT datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
MODULAR CBL COILED 5' OPEN END datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V CH 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf