Xilinx XCS20-4BG100C
XCS20-4BG100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-4BG100C
Datasheet Download
XCS20-4BG100C.pdf
Availability of XCS20-4BG100C
QUANTITY
XCS20-4BG100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-4BG100C
Internal Part NumberEIS-XCS20-4BG100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-4BG100C today.
SeriesXCS20-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-4BG100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-4BG100C
Related LinksXCS20-, XCS20-4BG100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-4BG100C Details Description
Related parts for XCS20-4BG100C
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPDT 10A SOLDER datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
IC SW HALL EFFECT UNI SOT89 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
RES 0.121 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
RES SMD 383K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Socket 25 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf