Xilinx XCS20XL-4PC280I
XCS20XL-4PC280I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-4PC280I
Datasheet Download
XCS20XL-4PC280I.pdf
Availability of XCS20XL-4PC280I
QUANTITY
XCS20XL-4PC280I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-4PC280I
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-4PC280I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-4PC280I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-4PC280I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-4PC280I
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-4PC280I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-4PC280I Details Description
Related parts for XCS20XL-4PC280I
RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC datasheet.pdf
LED SS 5V DUAL RED DIFF PCB 5MM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
RES 20.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
MICRO 25C S 18" WHT NI datasheet.pdf