Xilinx XCS30-5TQ100C
XCS30-5TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-5TQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS30-5TQ100C.pdf
Availability of XCS30-5TQ100C
QUANTITY
XCS30-5TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-5TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS30-5TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-5TQ100C today.
SeriesXCS30-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-5TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-5TQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS30-, XCS30-5TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-5TQ100C Details Description
Related parts for XCS30-5TQ100C
IC SUPRVSR 5K PULLUP 4.75V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 7/16-20UNF 4-20MA datasheet.pdf
LED XLAMP 472.5NM BLUE SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 1.5W SMA datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 150V 15A TO-252 datasheet.pdf
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
TRANS PNP 100V 15A datasheet.pdf