Xilinx XCS40-5PQ144C
XCS40-5PQ144C picture photo
Mfg. Part Number
XCS40-5PQ144C
Datasheet Download
XCS40-5PQ144C.pdf
Availability of XCS40-5PQ144C
QUANTITY
XCS40-5PQ144C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40-5PQ144C
Internal Part NumberEIS-XCS40-5PQ144C
Delivery TimeIn stock, ship XCS40-5PQ144C today.
SeriesXCS40-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40-5PQ144C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40-5PQ144C
Related LinksXCS40-, XCS40-5PQ144C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40-5PQ144C Details Description
Related parts for XCS40-5PQ144C
Connector Header 2 Position 0.250" (6.35mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 100MS SOT23-5 datasheet.pdf
E5AK/EK EVENT INPUT BOARD datasheet.pdf
IC IEEE 802.3AF PD INTFC 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.047 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 40W datasheet.pdf