Xilinx XCS40XL-3CS240I
XCS40XL-3CS240I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-3CS240I
Datasheet Download
XCS40XL-3CS240I.pdf
Availability of XCS40XL-3CS240I
QUANTITY
XCS40XL-3CS240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-3CS240I
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-3CS240I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-3CS240I today.
SeriesXCS40XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-3CS240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-3CS240I
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-3CS240I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-3CS240I Details Description
Related parts for XCS40XL-3CS240I
IC REG LDO 0.9V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 80W datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 18-36VIN +/-15V datasheet.pdf
IC QUADRATURE MODULATOR 16-SOIC datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR ISP ZD 48-TQFP datasheet.pdf
IC FPGA 249 I/O 329BGA datasheet.pdf
RES 187 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERGENT REFLECT R2 3M CABLE datasheet.pdf
IC LCD DISPLAY DRIVER datasheet.pdf
SINGLE M18 SHORT PW 5M NPN NO datasheet.pdf
CAP CER 75PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf