Xilinx XCS40XL-3TQ100I
XCS40XL-3TQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-3TQ100I
Datasheet Download
XCS40XL-3TQ100I.pdf
Availability of XCS40XL-3TQ100I
QUANTITY
XCS40XL-3TQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-3TQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-3TQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-3TQ100I today.
SeriesXCS40XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-3TQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-3TQ100I
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-3TQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-3TQ100I Details Description
Related parts for XCS40XL-3TQ100I
TRANSISTOR RF NPN 40V 50MA TO-92 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS .100" DUAL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 3.32K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
6016 CORDSETS 15A 8.2' datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf