SunLED XEMRD100M
XEMRD100M picture photo
Mfg. Part Number
XEMRD100M
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LIGHTBAR 2-SEG RED WHITE DIFF
Datasheet Download
XEMRD100M.pdf
Availability of XEMRD100M
QUANTITY
XEMRD100M Order Process
Ship out your order
Specifications of XEMRD100M
Internal Part NumberEIS-XEMRD100M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XEMRD100M
Related LinksXEMR, XEMRD100M Datasheet, SunLED Distributor
XEMRD100M Details Description
Related parts for XEMRD100M
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM datasheet.pdf
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0805 datasheet.pdf
RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V datasheet.pdf