SunLED XEMRG100M
XEMRG100M picture photo
Mfg. Part Number
XEMRG100M
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LIGHTBAR 2-SEG RED WHITE DIFF
Datasheet Download
XEMRG100M.pdf
Availability of XEMRG100M
QUANTITY
XEMRG100M Order Process
Ship out your order
Specifications of XEMRG100M
Internal Part NumberEIS-XEMRG100M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XEMRG100M
Related LinksXEMR, XEMRG100M Datasheet, SunLED Distributor
XEMRG100M Details Description
Related parts for XEMRG100M
Crystal 25.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 22POS datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM64H/AE64M/HDM64H datasheet.pdf
IC 7STAGE BINARY RIPPLE 14TSSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AC datasheet.pdf
RES 20 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf