Epson XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3 picture photo
Mfg. Part Number
XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
Manufacturer
Product Category
Oscillators
Brief Description
OSC SO 200.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3.pdf
Availability of XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
QUANTITY
XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3 Order Process
Ship out your order
Specifications of XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
Internal Part NumberEIS-XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductXG-2102/2121CA SAW Oscillators
Standard Package250
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesXG-2121CA
PackagingTape & Reel (TR)
TypeSO (SAW)
Frequency200MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)30mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.055" (1.40mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)15mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
Related LinksXG-2121CA 200, XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3 Datasheet, Epson Distributor
XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3 Details Description
Related parts for XG-2121CA 200.0000M-LGPAL3
IC CIRC SUPERVISORY LP SOT23-6 datasheet.pdf
TVS DIODE 4VWM SSMINI5 datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
MODULE DDR2 256MB 200SODIMM datasheet.pdf
RES SMD 1.07KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 13 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf