Xilinx XQ4013XL-1HQ240M
XQ4013XL-1HQ240M picture photo
Mfg. Part Number
XQ4013XL-1HQ240M
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
QML High-Reliability FPGAs IC
Datasheet Download
XQ4013XL-1HQ240M.pdf
Availability of XQ4013XL-1HQ240M
QUANTITY
XQ4013XL-1HQ240M Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4013XL-1HQ240M
Internal Part NumberEIS-XQ4013XL-1HQ240M
Delivery TimeIn stock, ship XQ4013XL-1HQ240M today.
SeriesXQ4013X
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XQ4013XL-1HQ240M
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4013XL-1HQ240M
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXQ4013XL, XQ4013XL-1HQ240M Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4013XL-1HQ240M Details Description
Related parts for XQ4013XL-1HQ240M
RELAY SAFETY DPST 6A 24V datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SINGLE ENDED CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE D 41 CKTS LGT 178 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LED MODULE 10W 4000K CCT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS CABLE PIN datasheet.pdf
MICRO 21C P 30" RBW NI datasheet.pdf
CAP CER 51PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf