Xilinx XQV200E-6BG352N
XQV200E-6BG352N picture photo
Mfg. Part Number
XQV200E-6BG352N
Brief Description
XILINX IC XQV200E-6BG352N Available
Datasheet Download
XQV200E-6BG352N.pdf
Availability of XQV200E-6BG352N
QUANTITY
XQV200E-6BG352N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV200E-6BG352N
Internal Part NumberEIS-XQV200E-6BG352N
Delivery TimeIn stock, ship XQV200E-6BG352NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV200E-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV200E-6BG352N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV200E-6BG352N
Product Series Type XILINX
Related LinksXQV200E, XQV200E-6BG352N Datasheet, Xilinx Distributor
XQV200E-6BG352N Details Description
Related parts for XQV200E-6BG352N
RES SMD 1.21K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC PROGRAM 4.630V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312 datasheet.pdf
CODEWHEEL 2CH 100CPR 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM RED datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES 45.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB datasheet.pdf
SSD 400GB 2.5" SATA III 5V datasheet.pdf