SunLED XVT1LUG48D
XVT1LUG48D picture photo
Mfg. Part Number
XVT1LUG48D
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LED 4.8MM GREEN DIFFUSED RA CBI
Datasheet Download
XVT1LUG48D.pdf
Availability of XVT1LUG48D
QUANTITY
XVT1LUG48D Order Process
Ship out your order
Specifications of XVT1LUG48D
Internal Part NumberEIS-XVT1LUG48D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XVT1LUG48D
Related LinksXVT1L, XVT1LUG48D Datasheet, SunLED Distributor
XVT1LUG48D Details Description
Related parts for XVT1LUG48D
DIODE GEN PURP 300V 8A D2PAK datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 1A DO41 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 09VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 5SKT CRIMP datasheet.pdf
RELAY datasheet.pdf
COLLET NUT .0B. FOR BEND RELIEF datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
REF DESIGN INTERNET OF THINGS datasheet.pdf
CAP FILM 3NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf