Omron Automation & Safety Y92E-SWNPT18-T
Y92E-SWNPT18-T picture photo
Mfg. Part Number
Y92E-SWNPT18-T
Brief Description
SENS WELL NPT THREAD M18
Datasheet Download
Y92E-SWNPT18-T.pdf
Availability of Y92E-SWNPT18-T
QUANTITY
Y92E-SWNPT18-T Order Process
Ship out your order
Specifications of Y92E-SWNPT18-T
Internal Part NumberEIS-Y92E-SWNPT18-T
Series-
Accessory TypeSensor Well
For Use With/Related ProductsY92E Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Y92E-SWNPT18-T
Related LinksY92E-SW, Y92E-SWNPT18-T Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Y92E-SWNPT18-T Details Description
Related parts for Y92E-SWNPT18-T
TERM BLK TEST DISCONNECT W/FOOT datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
HEADER 22POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
RES 3K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 4.2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 60V 500MW SOD123 datasheet.pdf
SOFIX RA HDR datasheet.pdf
CRYSTAL 22.1184 MHZ 18.0PF SMD datasheet.pdf
2598 5401 54 datasheet.pdf
CAP FILM 330UF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf