TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-3.2-50-9
ZHD-SCE-3.2-50-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-3.2-50-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 3.2MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-3.2-50-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-3.2-50-9
QUANTITY
ZHD-SCE-3.2-50-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-3.2-50-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-3.2-50-9
Standard Package250
SeriesZHD-SCE
Packaging250 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-3.2-50-9
ZHD-SCE-3.2-50-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-3.2-50-9
IC OPAMP PGA 11MHZ RRO 10MSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.15KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX datasheet.pdf
BOARD DEV VIRTEX II FG256 datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
ZS-H,SENSORHEAD 1500MM,0.5 CBL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1W 5% RADIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.0V 4-USP datasheet.pdf
4-PORT HDMI DVI-D SPLITTER 1080P datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT PIN datasheet.pdf