TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 4.8MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4.pdf
Availability of ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
QUANTITY
ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
Standard Package5,000
SeriesZHD-SCE
Packaging5000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-5K-4.8-50-S1-4
RELAY TELECOM DPDT 10MA 3V datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 8.5A 240VAC 48VDC datasheet.pdf
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CAP MICA 360PF 1% 100V 1812 datasheet.pdf
VARISTOR 10A 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 140 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
IC MPU RESET CIRCUIT SC70-3 datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM datasheet.pdf