TDK Corporation ZJYS51R5-2PL(T)-01
ZJYS51R5-2PL(T)-01 picture photo
Mfg. Part Number
ZJYS51R5-2PL(T)-01
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMM MODE
Datasheet Download
ZJYS51R5-2PL(T)-01.pdf
Availability of ZJYS51R5-2PL(T)-01
QUANTITY
ZJYS51R5-2PL(T)-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZJYS51R5-2PL(T)-01
Internal Part NumberEIS-ZJYS51R5-2PL(T)-01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Components
Standard Package1,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZJYS51R5-2PL(T)-01
Related LinksZJYS51R5-, ZJYS51R5-2PL(T)-01 Datasheet, TDK Corporation Distributor
ZJYS51R5-2PL(T)-01 Details Description
Related parts for ZJYS51R5-2PL(T)-01
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V datasheet.pdf
LOCATOR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 39POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ10B PG21 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125" datasheet.pdf
ASSY DOUBLER RECT 100A 150V SFST datasheet.pdf