Amphenol Industrial 10-109628-21S
10-109628-21S picture photo
Mfg. Part Number
10-109628-21S
Datasheet Download
10-109628-21S.pdf
Availability of 10-109628-21S
QUANTITY
10-109628-21S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-109628-21S
Internal Part NumberEIS-10-109628-21S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-109628-21S
Related Links10-109, 10-109628-21S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-109628-21S Details Description
Related parts for 10-109628-21S
CONN SOCKET IDC 4POS 24-26AWG datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM BEAD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 0.9W datasheet.pdf
OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf