FFF 10081530-12077LF
10081530-12077LF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-12077LF
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Inline Module Sockets
Brief Description
DDR3 240P TH ASSY
Datasheet Download
10081530-12077LF.pdf
Availability of 10081530-12077LF
QUANTITY
10081530-12077LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-12077LF
Internal Part NumberEIS-10081530-12077LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-12077LF
Related Links10081530, 10081530-12077LF Datasheet, FFF Distributor
10081530-12077LF Details Description
Related parts for 10081530-12077LF
CONN RCPT 37 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V NP0 1825 datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 17.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 12pF 80 Ohm -40°C - 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD datasheet.pdf