FFF 10081530-12285LF
10081530-12285LF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-12285LF
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Inline Module Sockets
Brief Description
DDR3 240P TH ASSY
Datasheet Download
10081530-12285LF.pdf
Availability of 10081530-12285LF
QUANTITY
10081530-12285LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-12285LF
Internal Part NumberEIS-10081530-12285LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-12285LF
Related Links10081530, 10081530-12285LF Datasheet, FFF Distributor
10081530-12285LF Details Description
Related parts for 10081530-12285LF
BOX ABS GRAY 6.69"L X 3.37"W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
IC DAC 8BIT DL MULT 20-PLCC datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE PRESS datasheet.pdf
FUSE TELPOWER 5A 170VDC datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PRES GAUGE PNP OPEN COLLECTR datasheet.pdf
CAP CER 180PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf