FFF 10104997-U0C-30B
10104997-U0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-U0C-30B
Datasheet Download
10104997-U0C-30B.pdf
Availability of 10104997-U0C-30B
QUANTITY
10104997-U0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-U0C-30B
Internal Part NumberEIS-10104997-U0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-U0C-30B
Related Links10104997, 10104997-U0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10104997-U0C-30B Details Description
Related parts for 10104997-U0C-30B
TRANS NPN 60V 3A MT-3 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
RES 1.2 OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 5A DO214AB datasheet.pdf
ZH2-4.0-0-SP-SM 1=1000 METERS datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf