FFF 10104999-00E-50B
10104999-00E-50B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-00E-50B
Brief Description
XCEDE 2W 6PVH 8COL
Datasheet Download
10104999-00E-50B.pdf
Availability of 10104999-00E-50B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104999-00E-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-00E-50B
Internal Part NumberEIS-10104999-00E-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package144
SeriesXCede®
PackagingBulk
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-00E-50B
Related Links10104999, 10104999-00E-50B Datasheet, FFF Distributor
10104999-00E-50B Details Description
Related parts for 10104999-00E-50B
CAP CER 430PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 18-36VIN 24VOUT datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A MLP33-8 datasheet.pdf
VARISTOR 9V 100A DISC 7MM datasheet.pdf
RES 649 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
KIT FERR CHIP BEAD MH SERIES datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf