FFF 10112684-G01-15ULF
10112684-G01-15ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112684-G01-15ULF
Brief Description
MINITEK HDR
Datasheet Download
10112684-G01-15ULF.pdf
Availability of 10112684-G01-15ULF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10112684-G01-15ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112684-G01-15ULF
Internal Part NumberEIS-10112684-G01-15ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMinitek Assembly 12/Nov/2013
Standard Package19
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions15
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.126" (3.20mm)
Mounting TypeSurface Mount, Right Angle
TerminationSolder
Fastening Type-
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112684-G01-15ULF
Related Links10112684-, 10112684-G01-15ULF Datasheet, FFF Distributor
10112684-G01-15ULF Details Description
Related parts for 10112684-G01-15ULF
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
SENSOR CONTROLLER 4CH 5OUT NPN datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWY 80POS DL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
LED CBI 5MM WHITE datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 3.57K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf