FFF 10113949-L0E-50DLF
10113949-L0E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-L0E-50DLF
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 2PVH 8COL
Datasheet Download
10113949-L0E-50DLF.pdf
Availability of 10113949-L0E-50DLF
QUANTITY
10113949-L0E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-L0E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-L0E-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package256
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-L0E-50DLF
Related Links10113949-, 10113949-L0E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-L0E-50DLF Details Description
Related parts for 10113949-L0E-50DLF
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
RES 101 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.21K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3 LVL 6 POS datasheet.pdf