FFF 10119130-M0C-20DLF
10119130-M0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-M0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 3W 6PVH 6COL
Datasheet Download
10119130-M0C-20DLF.pdf
Availability of 10119130-M0C-20DLF
QUANTITY
10119130-M0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-M0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-M0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package176
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-M0C-20DLF
Related Links10119130-, 10119130-M0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-M0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119130-M0C-20DLF
MOSFET N-CH 30V 1.1A SC59-3 datasheet.pdf
LOTION HAND REZTORE 1GAL W/PUMP datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS DL R/A GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP MICA 390PF 5% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf