FFF 10120124-A0E-20DLF
10120124-A0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-A0E-20DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120124-A0E-20DLF.pdf
Availability of 10120124-A0E-20DLF
QUANTITY
10120124-A0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-A0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-A0E-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-A0E-20DLF
Related Links10120124-, 10120124-A0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-A0E-20DLF Details Description
Related parts for 10120124-A0E-20DLF
CONN PC PIN CIRC 0.040DIA GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35 datasheet.pdf
Crystal 32.7680kHz 20ppm 9pF 90 kOhm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 10NS 256FPBGA datasheet.pdf
LED OSLON COOL WHITE 5700K 2SMD datasheet.pdf
IGBT 2500V 13A 150W TO247 datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE PIN RA datasheet.pdf