FFF 10120126-E0J-40DLF
10120126-E0J-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-E0J-40DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120126-E0J-40DLF.pdf
Availability of 10120126-E0J-40DLF
QUANTITY
10120126-E0J-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-E0J-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-E0J-40DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-E0J-40DLF
Related Links10120126-, 10120126-E0J-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-E0J-40DLF Details Description
Related parts for 10120126-E0J-40DLF
IDC CABLE - MKS50K/MC50F/MCG50K datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 120K OHM 0502 datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100" SNGL R/A datasheet.pdf
RES 45.3 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 462V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN D-SUB SCREWLOCK FEMALE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 8.2MH 77MA 66 OHM TH datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 1W DO214AC datasheet.pdf
2.5 V to 5.5 V, 230uA, Parallel Interface Dual Voltage-Output 8-/10-/12-Bit DACs IC datasheet.pdf