FFF 10120128-G0C-10DLF
10120128-G0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-G0C-10DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-G0C-10DLF.pdf
Availability of 10120128-G0C-10DLF
QUANTITY
10120128-G0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-G0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-G0C-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-G0C-10DLF
Related Links10120128-, 10120128-G0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-G0C-10DLF Details Description
Related parts for 10120128-G0C-10DLF
OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC MCU 8K FLASH 512B SRAM 16SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 860 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4NPT W/CONN datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf