CNC Tech 102-1030-BE-F0100
102-1030-BE-F0100 picture photo
Mfg. Part Number
102-1030-BE-F0100
Brief Description
CABLE USB A MALE - B MALE 1M
Datasheet Download
102-1030-BE-F0100.pdf
Availability of 102-1030-BE-F0100
QUANTITY
102-1030-BE-F0100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1030-BE-F0100
Internal Part NumberEIS-102-1030-BE-F0100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ConfigurationA Male to B Male
Length3.28' (1.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1030-BE-F0100
Related Links102-1030, 102-1030-BE-F0100 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1030-BE-F0100 Details Description
Related parts for 102-1030-BE-F0100
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
SW DIP LOW PRO 4 POS GOLD datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 100MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
CABLE DSUB 25POS FML-ML 2M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf