E-T-A 127-P10-H-KF-050022-8A
127-P10-H-KF-050022-8A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-050022-8A
Brief Description
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-050022-8A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-050022-8A
QUANTITY
127-P10-H-KF-050022-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-050022-8A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-050022-8A
Breaker TypeThermal
Current Rating8A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-050022-8A
Related Links127-P10-H-K, 127-P10-H-KF-050022-8A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-050022-8A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-050022-8A
CAP CER 0.60PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 35NS 24SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC datasheet.pdf
IC MIXER UPCONV/DOWNCONV QFN datasheet.pdf
MINIATURE ROTARY/LOGIC AND POWER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf