Hammond Manufacturing 1485B120
1485B120 picture photo
Mfg. Part Number
1485B120
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
WIREWAY 120" STEEL 2.5X2.5" GREY
Datasheet Download
1485B120.pdf
Availability of 1485B120
QUANTITY
1485B120 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1485B120
Internal Part NumberEIS-1485B120
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D Model1485B120.stp1485B120.dxf
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1485B120
Related Links1485, 1485B120 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
1485B120 Details Description
Related parts for 1485B120
LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
CONN HEADER B/A 6POS DL PCB AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FUSE AUTO 60A 32VDC AUTO LINK datasheet.pdf
IC REG LDO 0.8V/3.3V 10SON datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 datasheet.pdf
HAND CRIMP TOOL datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
INDICATOR LIGHT DUAL LED GREEN datasheet.pdf
CAP CER 560PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf