Preci-Dip 150-V3-320-00-106161
150-V3-320-00-106161 picture photo
Mfg. Part Number
150-V3-320-00-106161
Brief Description
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
Datasheet Download
150-V3-320-00-106161.pdf
Availability of 150-V3-320-00-106161
QUANTITY
150-V3-320-00-106161 Order Process
Ship out your order
Specifications of 150-V3-320-00-106161
Internal Part NumberEIS-150-V3-320-00-106161
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package189
Contact TypeMale Pin
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.300" (7.62mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)150-V3-320-00-106161
Related Links150-V3-320, 150-V3-320-00-106161 Datasheet, Preci-Dip Distributor
150-V3-320-00-106161 Details Description
Related parts for 150-V3-320-00-106161
RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SSD 88GB SCSI datasheet.pdf
IC CROSSPOINT SWIT 8X10 32LFCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EYELET datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 3A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CONN RECEPT HOUSING 26POS RA datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
SAFE LITE CURTAIN ARM/FT 1444MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
OSC XO 3.2MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf