Eaton (formerly Cooper Bussmann) 15ASL80C-2US
15ASL80C-2US picture photo
Mfg. Part Number
15ASL80C-2US
Brief Description
15KV 80A ASL - 2 SHOT - US
Datasheet Download
15ASL80C-2US.pdf
Availability of 15ASL80C-2US
QUANTITY
15ASL80C-2US Order Process
Ship out your order
Specifications of 15ASL80C-2US
Internal Part NumberEIS-15ASL80C-2US
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15ASL80C-2US
Related Links15ASL8, 15ASL80C-2US Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
15ASL80C-2US Details Description
Related parts for 15ASL80C-2US
RES 3 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONSOLE STEEL 31.5X22.6X49 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 2.5KV TRANS 4SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.8KV 250A DO205 datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 50V R2H 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/2V 0.3A 10DFN datasheet.pdf
RES 66.5 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf