3M 1MF26-L587-00C-A00
1MF26-L587-00C-A00 picture photo
Mfg. Part Number
1MF26-L587-00C-A00
Brief Description
26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1
Datasheet Download
1MF26-L587-00C-A00.pdf
Availability of 1MF26-L587-00C-A00
QUANTITY
1MF26-L587-00C-A00 Order Process
Ship out your order
Specifications of 1MF26-L587-00C-A00
Internal Part NumberEIS-1MF26-L587-00C-A00
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
SeriesShrunk Delta Ribbon (SDR)
ConfigurationCentronics 26 pos Male to Male, Right Angle
Length32.81' (10.0m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1MF26-L587-00C-A00
Related Links1MF26-L58, 1MF26-L587-00C-A00 Datasheet, 3M Distributor
1MF26-L587-00C-A00 Details Description
Related parts for 1MF26-L587-00C-A00
SPRING HANDLE REPLACEMENT KT35 datasheet.pdf
WI-ME 8MB SDRAM 4MB FLASH 50 PAK datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS REV FREE HANGING datasheet.pdf
RES 887 OHM .1% 5 PPM 1/8W datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 17POS datasheet.pdf
MINI-FIT JR LCP VERT HDR NOPEG datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 66MHZ 8VDFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
RJ45 JACK R/A 8POS W/TERM BLCK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 37POS SKT datasheet.pdf