FFF 20020201-H046A02LF
20020201-H046A02LF picture photo
Mfg. Part Number
20020201-H046A02LF
Brief Description
TB PLG SKT STR(PIP)
Datasheet Download
20020201-H046A02LF.pdf
Availability of 20020201-H046A02LF
QUANTITY
20020201-H046A02LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20020201-H046A02LF
Internal Part NumberEIS-20020201-H046A02LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package1,800
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series-
Packaging-
Type-
Number of Positions-
Positions Per Level-
Number of Levels-
Pitch-
Header Orientation-
Plug Wire Entry-
Termination Style-
Mounting Type-
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL-
Voltage - UL-
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-
Contact Mating Finish-
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20020201-H046A02LF
Related Links20020201-, 20020201-H046A02LF Datasheet, FFF Distributor
20020201-H046A02LF Details Description
Related parts for 20020201-H046A02LF
EDGECARD 120POS PCI32 .050 SMD datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20QSOP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS DUAL PNP SSMINI5 datasheet.pdf
MQS BU-GEH 8P datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 10% 2910 datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 16.7VC DO13 datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 210A datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE 0-7MWG 4-20MA datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf