FFF 20021122-00036T1LF
20021122-00036T1LF picture photo
Mfg. Part Number
20021122-00036T1LF
Datasheet Download
20021122-00036T1LF.pdf
Availability of 20021122-00036T1LF
QUANTITY
20021122-00036T1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 20021122-00036T1LF
Internal Part NumberEIS-20021122-00036T1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions36
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.050" (1.27mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.050" (1.27mm)
Contact Mating Length0.150" (3.81mm)
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)20021122-00036T1LF
Related Links20021122-, 20021122-00036T1LF Datasheet, FFF Distributor
20021122-00036T1LF Details Description
Related parts for 20021122-00036T1LF
CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1913 datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A USPN4 datasheet.pdf
DIN RAIL DUAL OUTLET 20A 120VAC datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 20MH SMD datasheet.pdf
FIXED IND 620UH 30MA 60 OHM TH datasheet.pdf
LED DURIS E3 WARM WHT 3500K 2SMD datasheet.pdf
762 TB SOCKET VER 3/TAIL datasheet.pdf
CAP CER 13PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf