TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D163-25/42-0
222D163-25/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D163-25/42-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D163-25/42-0.pdf
Availability of 222D163-25/42-0
QUANTITY
222D163-25/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D163-25/42-0
Internal Part NumberEIS-222D163-25/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D163-25/42-0
222D163-25/42-0 Details Description
Related parts for 222D163-25/42-0
DIODE GEN PURP 150V 200MA DO35 datasheet.pdf
IC ADC 20BIT DIFFINPUT/REF16SSOP datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 7 (5 + 2 Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 38POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
RES 910 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf