TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 222D963-25-CS-2065-0
222D963-25-CS-2065-0 picture photo
Mfg. Part Number
222D963-25-CS-2065-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
222D963-25-CS-2065-0.pdf
Availability of 222D963-25-CS-2065-0
QUANTITY
222D963-25-CS-2065-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 222D963-25-CS-2065-0
Internal Part NumberEIS-222D963-25-CS-2065-0
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)222D963-25-CS-2065-0
222D963-25-CS-2065-0 Details Description
Related parts for 222D963-25-CS-2065-0
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 6.2 OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 9PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher Triac Dimming 1.02A Lighting eSIP-7C datasheet.pdf
IC GATE OR 2CH 2-INP 8-XSON datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 750MA 1.3 OHM datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf