Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-26M10-2PA
2M801-007-26M10-2PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-26M10-2PA
Brief Description
M801 2C 2#12 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-26M10-2PA.pdf
Availability of 2M801-007-26M10-2PA
QUANTITY
2M801-007-26M10-2PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-26M10-2PA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-26M10-2PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-26M10-2PA
Related Links2M801-007, 2M801-007-26M10-2PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-26M10-2PA Details Description
Related parts for 2M801-007-26M10-2PA
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS PANEL MT SOLDER datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A 12DFN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
D-CODE, PLUGS ON DOUBLE ENDED, 2 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 datasheet.pdf
Crystal 38.4000MHz 10ppm 9pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf