Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26NF16-55PA
2M801-008-26NF16-55PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26NF16-55PA
Brief Description
M801 55C 55#23 PIN PLUG THR
Datasheet Download
2M801-008-26NF16-55PA.pdf
Availability of 2M801-008-26NF16-55PA
QUANTITY
2M801-008-26NF16-55PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26NF16-55PA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26NF16-55PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26NF16-55PA
Related Links2M801-008-, 2M801-008-26NF16-55PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26NF16-55PA Details Description
Related parts for 2M801-008-26NF16-55PA
TRANS NPN BIPO 5.5V 32MA SOT-363 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 288W datasheet.pdf