Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02NF16-235SB
2M801-010-02NF16-235SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02NF16-235SB
Brief Description
M801 35C 35#20HD SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02NF16-235SB.pdf
Availability of 2M801-010-02NF16-235SB
QUANTITY
2M801-010-02NF16-235SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02NF16-235SB
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02NF16-235SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02NF16-235SB
2M801-010-02NF16-235SB Details Description
Related parts for 2M801-010-02NF16-235SB
IC OPAMP GP 1.4MHZ 16DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 3.5MM datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS 22AWG MTA156 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .045W STER 14TSSOP datasheet.pdf
CONN SCKT HSNG 5POS MATE-N-LOK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 69K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
RJ45 RA NO SHIELD WITH LED datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
LJT 13C 13#22M SKT PLUG datasheet.pdf
680UF 10V 9.5X24 105C AXI datasheet.pdf