Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02M15-220SA
2M805-003-02M15-220SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02M15-220SA
Brief Description
M805 20C 20#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02M15-220SA.pdf
Availability of 2M805-003-02M15-220SA
QUANTITY
2M805-003-02M15-220SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02M15-220SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02M15-220SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02M15-220SA
Related Links2M805-003-, 2M805-003-02M15-220SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-02M15-220SA Details Description
Related parts for 2M805-003-02M15-220SA
CONV DC-DC 48V IN 5V OUT 100W datasheet.pdf
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
RES 23.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
GDT 230V 20% 2.5KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES 5.05M OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
CAP TAN 6.8UF 20% 50V 7343-31 datasheet.pdf