Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02ZNU10-2PA
2M805-003-02ZNU10-2PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02ZNU10-2PA
Brief Description
M805 2C 2#16 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02ZNU10-2PA.pdf
Availability of 2M805-003-02ZNU10-2PA
QUANTITY
2M805-003-02ZNU10-2PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02ZNU10-2PA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02ZNU10-2PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02ZNU10-2PA
Related Links2M805-003-, 2M805-003-02ZNU10-2PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-02ZNU10-2PA Details Description
Related parts for 2M805-003-02ZNU10-2PA
Connector Quick Connect Receptacle 16-20 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 5.5NS 208QFP datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 0.08 OHM 3W 1% RADIAL datasheet.pdf
LED IND 3MM BI-LVL RA RED DIFF datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 5% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
MODULE WIFLY GSX 802.11 B/G U.FL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 32 SKT datasheet.pdf
SLZF 5.08/15/180FI SN OR BX datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 datasheet.pdf