Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07ZNU18-12SA
2M805-003-07ZNU18-12SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07ZNU18-12SA
Brief Description
M805 12C 12#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07ZNU18-12SA.pdf
Availability of 2M805-003-07ZNU18-12SA
QUANTITY
2M805-003-07ZNU18-12SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07ZNU18-12SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07ZNU18-12SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07ZNU18-12SA
2M805-003-07ZNU18-12SA Details Description
Related parts for 2M805-003-07ZNU18-12SA
IC ADC 24BIT HI SPEED 38QFN datasheet.pdf
CAP CER 120PF 3KV NP0 1812 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 1/8 NPT 5V datasheet.pdf
TURRET FOR M 225201-01 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BOOST 8V 500MA datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SENSOR PROX NO 2.4MM 12-24VDC datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf