E-T-A 3130-F130-P7T1-W09Q-16A
3130-F130-P7T1-W09Q-16A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F130-P7T1-W09Q-16A
Brief Description
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F130-P7T1-W09Q-16A.pdf
Availability of 3130-F130-P7T1-W09Q-16A
QUANTITY
3130-F130-P7T1-W09Q-16A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F130-P7T1-W09Q-16A
Internal Part NumberEIS-3130-F130-P7T1-W09Q-16A
FamilyCircuit Breakers
Series3130-F
Breaker TypeThermal
Current Rating16A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F130-P7T1-W09Q-16A
Related Links3130-F130-P, 3130-F130-P7T1-W09Q-16A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F130-P7T1-W09Q-16A Details Description
Related parts for 3130-F130-P7T1-W09Q-16A
IC OPAMP GP 220KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS STR LONG LATCH datasheet.pdf
DISPLAY 0.56" SGL 565NM GRN SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM CM 10-MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS .100" STACKER datasheet.pdf
RES 360K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR BI-DIR 8LFCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
CARD MARKER WIRE SOLID datasheet.pdf
MKP 6UF 5% 1000VDC DRAWING T1 datasheet.pdf